SANATORIO ESPIRITUAL Peru – wyprawa wgłąb siebie z medycyną Amazonii

Zapraszamy serdecznie do wyjątkowego miejsca, Sanatorio Espiritual, duchowej ostoi mieszczącej się wśród lasów deszczowych w peruwiańskim regionie Ucayali. Celem wyjazdu jest skorzystanie z leczniczej energii Amazonii, jej wyjątkowej rdzennej kultury oraz unikalnych walorów przyrodniczych. Podczas wyjazdu będziemy korzystać z tradycyjnej medycyny naturalnej a pomoże nam w tym maestro curandero don Raul Flores da Silva, szaman i doświadczony przewodnik po świecie roślin leczniczych. Jeszcze w czasach kiedy Amazonia była białą plamą na mapie szamani najodleglejszych plemion podzielili się tajemnicami lasu z przodkami Raula, który po śmierci ojca godnie kontynuuje rozpoczęte dzieło i leczy wszystkich, którzy przyjdą z potrzebą do jego duchowego sanatorium.

Zapewniamy wyjątkowe spotkanie z medycyną zgodnie z autentyczną tradycją wypracowaną przez pokolenia rdzennych mieszkańców Amazonii oraz możliwość poznania bogatej kultury i przyrody Ameryki Południowej. Przez większość czasu zakwaterowani będziemy w ośrodku prowadzonym przez don Raula i jego rodzinę w otoczeniu magicznej zieleni pod troskliwą opieką gospodarzy. Czekają nas również niezapomniane wyprawy do indiańskich wiosek, dziewiczych obszarów puszczy, rejsy Amazonką i wiele innych atrakcji.

Sanatorio Espiritual powstało dla ludzi poszukujących drogi powrotu do pełnej osobistej równowagi, oczyszczenia na poziomie fizycznym, mentalnym, duchowym i odbudowania sił witalnych. Dla każdego z odwiedzających nas gości tworzymy indywidualny program terapii, w szamanizmie amazońskim nazywany dietą. Pobyt w naszym ośrodku umożliwia pozbycie się niepotrzebnego bagażu w postaci przeszkód emocjonalnych, psychologicznych, fizycznych i duchowych. W efekcie nasi goście uzyskują wielowymiarową równowagę osobistą i pełnię potencjału co przekłada się również na praktyczne aspekty codziennego życia takie jak np. kreatywność zawodową, intuicję w biznesie lub umiejętności interpersonalne. A wszystko to w atmosferze głębokiego relaksu, wypoczynku i wspaniałej przygody w egzotycznej krainie.

Sanatorio Espiritual to:

 • kompletna rdzenna medycyna naturalna Amazonii
 • oczyszczenie, regeneracja i wzmocnienie organizmu na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym
 • rozwój osobisty i praca nad własną świadomością
 • wspaniała przygoda i wyjątkowe doświadczenie autentycznej Amazonii oddalonej od masowej turystyki

Cena już od 250 USD za tygodniowy retreat z medycyną i 950 USD all-inclusive 16 dniowy program kompletnej diety szamańskiej w Sanatorio Espiritual; istnieje możliwość skrócenia bądź wydłużenia pobytu i dostosowania ceny w zależności od indywidualnych potrzeb, możliwości i preferencji).77975_667128313326273_1867207994_o

Program obejmuje:

 • indywindualna dieta z leczniczymi roślinami
 • liczne ceremonie z medycyna Amazonii
 • jogiczna integracja i zdrowe wegetariańskie wyżywienie
 • zakwaterowanie w bungalowach mieszczących się na terenie ośrodka
 • wyprawy krajoznawcze i spotkania z kulturą indiańskąfb_icon_325x325
 • safari, rejsy po Amazonce i wizyty w parkach narodowych
 • kąpiele w wodospadach i w gorących źródłach
 • trekingi z przewodnikiem

Miejsce: Amazonia Ucayali, Peru, Ośrodek don Raula Flores da Silva (Fundo Arcoiris), Carretera Federico Basadre zjazd z drogi na caserio Pampas Verde 24 kilometry od Pucallpy.

Szczegółowy program wyjazdu, rezerwacje turnusów i wszelkie pozostałe informacje dostępne pod adresem e-mail:

sanatorio.espiritual@jestesmyzmiana.pl